Корзина
+380 (98) 266-59-55
+380 (99) 263-35-07
Корзина
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120 для окінцювання алюмінієвих проводів з подовженою хвостовою частиною, фото 1

Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120 для окінцювання алюмінієвих проводів з подовженою хвостовою частиною

  • В наличии
  • Код: 500277

116 ₴

+380 (98) 266-59-55
  • +380 (99) 263-35-07
  • +380 (63) 305-71-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120 для окінцювання алюмінієвих проводів з подовженою хвостовою частиною
Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120 для окінцювання алюмінієвих проводів з подовженою хвостовою частиноюВ наличии
116 ₴
+380 (98) 266-59-55
  • +380 (99) 263-35-07
  • +380 (63) 305-71-85
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120 — це високоякісний компонент, спеціально розроблений для окінцювання алюмінієвих проводів і кабелів. Цей наконечник стане незамінним помічником у вашій роботі, забезпечуючи надійне та ефективне з'єднання в електричних системах.

Виготовлений з поєднання алюмінію (аналог марки АД-1) та міді, наконечник DTL 120 гарантує високу електропровідність і стійкість до корозії. Конструкція контактної площинки, що повністю виготовлена з міді, забезпечує більшу площу контакту, що сприяє зменшенню опору і, як наслідок, зниженню нагріву в місці з'єднання.


Основні характеристики:

  • Тип наконечника: DTL (з подовженою алюмінієвою хвостовою частиною)
  • Матеріали: алюміній та мідь
  • Сертифікація: добровільна сертифікація згідно вимог ДСТУ EN 60947-1
  • Метод монтажу: обпресовування
  • Оптимальні геометричні параметри для використання в різних галузях промисловості

Переваги використання наконечника DTL 120:

  • Надійність: Мідь і алюміній з'єднані методом контактного зварення, що забезпечує стабільне з'єднання без ризику роз'єднання.
  • Універсальність: Подовжена хвостова частина дозволяє надійно фіксувати наконечник на проводі, що робить його ідеальним рішенням для роботи в обмежених просторах.
  • Ефективність: Зменшення нагріву в місці з'єднання підвищує безпеку і довговічність електричних систем.

Цей наконечник призначений для електриків, монтажників, а також для використання в промислових і комерційних електричних системах. Він ідеально підходить для всіх, хто шукає надійний і ефективний спосіб окінцювання алюмінієвих проводів.

Обираючи наконечник мідно-алюмінієвий DTL 120, ви отримуєте якісний продукт, що відповідає всім сучасним вимогам і стандартам, що забезпечує безпеку та стабільність роботи ваших електричних систем.

Основные
ПроизводительTakel
Пользовательские характеристики
?d:15
?E:14.5
L:120
L?:53
В:30
Количество в пачке10
МатериалАлюминий,Медь
Материалыалюміній та мідь
Метод монтажуобпресовування
Найменування скороченеDTL 120
Единица измеренияшт.
Переріз номінальний, мм?120
Розмір гвинта:M14
Тип наконечникаDTL (з подовженою алюмінієвою хвостовою частиною)
  • Цена: 116 ₴