
Наконечник кільцевий з ізоляцією RV 1.25-12 для окінцювання мідних провідників з обпресуванням
- В наличии
- Код: 500401
231 ₴
- +380 (99) 263-35-07
- +380 (63) 305-71-85
Наконечник кільцевий з ізоляцією RV 1.25-12 — це надійний і якісний компонент, призначений для окінцювання багатодротяних мідних провідників. Він забезпечує безпечне та ефективне з'єднання з пристроями, що мають контактні групи з болтами або гвинтами. Використання цього наконечника гарантує високу якість електричного з'єднання та тривалу експлуатацію.
Цей наконечник виготовлений з латуні з лудінням, що забезпечує стійкість до корозії та окислення. Завдяки міцному пластиковому фланцю, наконечник витримує обпресування, зберігаючи свою цілісність і надійність. Ізоляція виконана з ПВХ, що відповідає міжнародним стандартам кольорового маркування для провідників, що робить його легко впізнаваним і зручним у використанні.
Переваги:
- Стійкість до корозії: латунна частина з лудінням забезпечує тривалий термін служби.
- Широкий діапазон температур: експлуатація від -40 до +70 °C дозволяє використовувати наконечник в різних умовах.
- Простота монтажу: метод обпресування забезпечує надійне з'єднання без зайвих зусиль.
- Сертифікація: відповідає вимогам ДСТУ EN 60947-1, що підтверджує якість продукції.
Цей наконечник ідеально підходить для електриків, монтажників та усіх, хто займається електромонтажними роботами. Він забезпечує надійне з'єднання проводів, що є критично важливим для безпеки електричних систем.
Основні функції та вигоди:
- Окінцювання багатодротяних мідних провідників для забезпечення надійного з'єднання.
- Використання в електричних системах з номінальною напругою до 400 В.
- Забезпечення високої провідності та зниження ризику окислення контактів.
Обираючи наконечник RV 1.25-12, ви отримуєте якісний та надійний продукт, який відповідає всім сучасним вимогам і стандартам. Зробіть свій вибір на користь якості та безпеки!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| ?E: | 12.9 |
| ?d: | 1.7 |
| L: | 36.7 |
| L?: | 10.6 |
| W: | 19.4 |
| Цвет | Алый |
| Количество в пачке | 100 |
| Материал | Латунь з лудінням, ПВХ |
| Найменування скорочене | RV 1.25-12 |
| Номинальное напряжение | до 400 В В |
| Единица измерения | 100 шт. |
| Переріз номінальний, мм? | 0.5-1.5 |
| Розмір гвинта: | M12 |
| Стійкість до корозії | латунь з лудінням |
| Температурний діапазон | -40 до +70 °C |
- Цена: 231 ₴

