Корзина
+380 (98) 266-59-55
+380 (99) 263-35-07
Корзина
Наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry для багатожильних провідників 400В обпресовування, фото 1

Наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry для багатожильних провідників 400В обпресовування

  • В наличии
  • Код: RE10830

1 679 ₴

+380 (98) 266-59-55
  • +380 (99) 263-35-07
  • +380 (63) 305-71-85
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry для багатожильних провідників 400В обпресовування
Наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry для багатожильних провідників 400В обпресовуванняВ наличии
1 679 ₴
+380 (98) 266-59-55
  • +380 (99) 263-35-07
  • +380 (63) 305-71-85
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry для багатожильних провідників 400В обпресовування — це незамінний компонент для електромонтажних робіт, який забезпечує надійне з'єднання багатодротових мідних провідників. Завдяки своїй конструкції та матеріалам, цей наконечник ідеально підходить для використання в різних електричних пристроях, що мають контактні групи з болтами або гвинтами.

Тип наконечника: кільцевий з ізоляцією, призначений для окінцювання багатожильних мідних провідників, забезпечує високу якість з'єднання. Наконечники тм Reliance мають нейлонову ізоляцію, яка витримує температури від -40 до +100 °C, що робить їх універсальними для використання в різних кліматичних умовах.


Основні характеристики:

  • Номінальна напруга: 400В
  • Температурний діапазон експлуатації: від -40 до +100 °C
  • Матеріал: мідь марки М1 з лудінням
  • Кількість в упаковці: 100 шт.
  • Тип монтажу: обпресовування (обтискається тільки хвостовий фланець)
  • Діаметр наконечника: M10, 8(10)
  • Структура: м'яка мідь з високою електропровідністю

Переваги:

  • Конструкція «Easy entry» дозволяє легко вводити багатожильний провід всередину мідної втулки, зменшуючи ризик пошкодження жил.
  • Нейлонова ізоляція забезпечує високу міцність та пластичність, що покращує експлуатаційні характеристики.
  • Лудіння наконечника захищає від окислення, гарантуючи тривалу роботу з'єднання.
  • Поперечна насічка всередині мідної втулки покращує міцність з'єднання після обпресування.
  • Невеликі енерговитрати при обпресуванні подовжують термін служби інструменту.

Цей наконечник призначений для професіоналів у сфері електромонтажу, електриків та фахівців, які займаються встановленням і ремонтом електричних систем. Він забезпечує надійне, безпечне і довговічне з'єднання, що є критично важливим для успішного виконання електромонтажних робіт.

Обираючи наконечник кільцевий нейлоновий Easy entry, ви отримуєте продукт, що відповідає вимогам ДСТУ EN 60947-1, що підтверджує його якість та надійність. Не зволікайте, забезпечте свої електромонтажні проекти найкращими компонентами!

Основные
ПроизводительReliance
Пользовательские характеристики
?d:4.5
?E:10.4
L:29
L?:38
W:18
ЦветАлый
Количество в пачке100
МатериалМідь марки М1 з лудінням
Найменування скорочене8(10)/10
Номинальное напряжение400В В
Единица измерения100 шт.
Переріз номінальний, мм?8(10)
Розмір гвинта:M10
Температурний діапазон експлуатаціївід -40 до +100 °C
  • Цена: 1 679 ₴