
Стяжка кабельна хомут для електричних проводів і кабелів з маркуванням біла 100шт 3х100 2,5х100мм
- В наличии
- Код: 502280
43 ₴
- +380 (99) 263-35-07
- +380 (63) 305-71-85
Стяжка кабельна хомут для електричних проводів і кабелів з маркуванням — це незамінний інструмент для монтажних робіт, який забезпечує надійне фіксування електричних проводів і кабелів. Цей продукт призначений для тих, хто цінує порядок у своїх електричних системах і потребує ефективного рішення для маркування та організації проводів.
Кабельні стяжки виготовлені з високоякісного нейлону (поліамід 6.6), що гарантує їхню тривалу експлуатацію та стійкість до механічних пошкоджень. Вони можуть витримувати температури від -40 до +85 °С, а короткочасно — до +110 °С, що робить їх ідеальними для використання в різних умовах, включаючи як внутрішні, так і зовнішні монтажі.
Переваги:
- Висока міцність: стяжки забезпечують надійне фіксування проводів, що запобігає їхньому пошкодженню.
- Температурна стійкість: можливість використання в широкому діапазоні температур, що дозволяє застосовувати їх у різних кліматичних умовах.
- Маркування: можливість маркування окремих проводів і кабелів, що спрощує їх ідентифікацію та обслуговування.
- Стійкість до впливу хімічних речовин: хомут має високу стійкість до олив, мастил та органічних розчинників.
- Екологічність: не містять шкідливих речовин відповідно до директиви RoHS, що робить їх безпечними для здоров'я.
Ці кабельні стяжки особливо підходять для електриків, монтажників, а також для домашнього використання. Вони ідеально підійдуть для організації електропроводки в офісах, квартирах, промислових об'єктах, а також для ремонту та модернізації електричних систем.
Не забувайте, що монтаж кабельних хомутів рекомендується проводити при температурі вище 0°С, оскільки при нижчих температурах може виникнути ризик їхнього руйнування. Завдяки своїй конструкції та матеріалам, стяжки кабельні ТМ Takel забезпечують тривалу експлуатацію та високу надійність у будь-яких умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| H: | 25 |
| L: | 100 |
| T: | 8 |
| W: | 2.5 |
| Цвет | Белый |
| Кіл-ть в ящику | 250 |
| Количество в пачке | 100шт. |
| Максимальний ? обхвату | 22 |
| Материал | нейлон (поліамід 6.6) |
| Межа міцності, кгс | 8 |
| Мінімальний ? обхвату | 3 |
| Найменування скорочене | Стяжка кабельна для маркування 3*100 |
| Единица измерения | уп. |
| Размер | 3х100 мм |
| Тип | Тип 1 |
- Цена: 43 ₴

