
Вимикач кінцевий шляховий 8108 безконтактний для автоматизації 250В 5А IP65 сірий синій
- В наличии
- Код: 505352
171 ₴
- +380 (99) 263-35-07
- +380 (63) 305-71-85
Вимикач кінцевий шляховий 8108 безконтактний — це інноваційний пристрій, який забезпечує автоматизацію у вашому домі або на виробництві. Завдяки своїй безконтактній технології, цей вимикач дозволяє спрацьовувати без фізичного натискання кнопки, що робить його ідеальним рішенням для різних умов експлуатації.
Вимикач має номінальну напругу 250 В для змінного струму та 115 В для постійного, з максимальною силою струму 5 А. Це робить його універсальним для використання в різних електричних системах. Ступінь захисту IP65 гарантує, що пристрій стійкий до вологи та пилу, що особливо важливо для зовнішнього використання або в умовах виробництва.
Переваги:
- Безконтактна активація: зручність використання без фізичного натискання.
- Універсальність: підтримує змінний та постійний струм.
- Висока ступінь захисту IP65: надійність у складних умовах.
- Матеріали: виготовлений з латуні, алюмінієвого сплаву, полімеру, неопрену та сталі з захисним покриттям, що забезпечує довговічність.
- Компактний дизайн: зручний для встановлення в будь-якому місці.
Вимикач 8108 підходить для використання в промисловості, на складах, а також у домашніх умовах. Він стане в нагоді для автоматизації освітлення, управління електроприладами та іншими системами, де важлива швидкість і зручність активації.
Завдяки своїй функціональності та надійності, вимикач кінцевий шляховий 8108 є ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт у повсякденному житті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| ?d: | 4.5 |
| H: | 24.5 |
| L: | 63.9 |
| L?: | 41.2 |
| W: | 28.1 |
| W?: | 21.0 |
| Виконавчий механізм | Ролик поворотний на довгому ричазі з регулюванням |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947-1:2017 |
| Диференційний хід | 12° |
| Зворотнє зусилля, Н | 1 |
| Категорії застосування | AC-15/DC-13 |
| Цвет | сірий/синій |
| Кіл-ть і тип контактів | 1NO+1NC |
| Материал | Латунь; Алюмінієвий сплав; Полімер; Неопрен; Сталь з захистним покриттям |
| Найменування скорочене | Вимикач кінцевий 8108 |
| Напряжение | 250 В |
| Номінальна напруга Un DC, В | 115 |
| Номінальна напруга Un, В | 250 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, В | 380 |
| Единица измерения | шт. |
| Повний хід | 100° |
| Робоче зусилля, Н | 8 |
| Робочий хід, мм | 20° |
| Сила тока | 5 А |
| Степень защиты | IP65 |
| Тепловий струм для категорії AC-1 (Ith, AC-1), A | 10 |
- Цена: 171 ₴

