
Кліпса нейлонова для труб CTH-3A чорна 50шт для кріплення кабелів і труб стійка до температури
- В наличии
- Код: 502366
89 ₴
- +380 (99) 263-35-07
- +380 (63) 305-71-85
Кліпса нейлонова для труб CTH-3A чорна — це надійний та універсальний аксесуар, призначений для ефективного кріплення кабелів і труб. В упаковці ви знайдете 50 штук, що забезпечить вам достатню кількість для реалізації різноманітних проектів, як у домашніх умовах, так і в промислових сферах.
Виготовлена з поліаміду 6.6 v2, ця кліпса є самозатухаючою, що робить її безпечною для використання в різних умовах. Вона витримує температури від -0 до +50 градусів Цельсія, що робить її ідеальною для використання як у приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Основні характеристики:
- Матеріал: поліамід 6.6 v2 (нейлон самозатухаючий)
- Температурний діапазон: від -0 до +50 градусів Цельсія
- Кількість в упаковці: 50 штук
- Розміри: 16 мм (ширина), 26 мм (довжина), 22 мм (висота)
- Отвори в основі з різьбою M7*1.5 для зручного монтажу
Переваги використання кліпси CTH-3A:
- Легкий монтаж: Ремінець має зручну засувку, яка легко замикається та відкривається за необхідності. Для відкриття потрібно просто потягнути під кутом убік.
- Надійність: Кліпса забезпечує стабільне кріплення кабелів або труб, що запобігає їх випадковому пошкодженню або сплутуванню.
- Універсальність: Може використовуватися для організації проводки в домашніх умовах, офісах, а також на вулиці, завдяки своїй стійкості до температурних коливань.
Ця кліпса ідеально підходить для електриків, сантехніків, а також для домашніх майстрів, які шукають надійне та зручне рішення для кріплення труб і кабелів. Використовуючи кліпсу CTH-3A, ви зможете легко організувати простір, підвищити безпеку та зручність у використанні електроніки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Takel |
| Пользовательские характеристики | |
| ?d: | 16 |
| H: | 25.5 |
| W: | 22 |
| Вага, гр. | 0.055 |
| Количество в упаковке | 50 штук |
| Цвет | Черный |
| Кіл-ть в ящику | 200 |
| Количество в пачке | 50 |
| Материал | Поліамид 6.6 v2 (нейлон самозатухаючий) |
| Найменування скорочене | Кліпса PSC-16 |
| Об'єм ящику, м? | 0.057 |
| Единица измерения | пач. |
| Назначение | під дюбель CTH-3A |
| Температурный диапазон | от -0 до +50 градусов Цельсия |
| Штрихкод | 2000703263274 |
- Цена: 89 ₴

