влевовправо

Рукавиці робочі нейлонові YATO спінений нітрил для захисту рук при роботі з мастильними матеріалами
- В наявності
- Код: YT-74757
166 ₴
+380 (98) 266-59-55
- +380 (99) 263-35-07
- +380 (63) 305-71-85
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавиці робочі нейлонові YATO YT-74757
Серія: GRD
Розмір: 8
Категорія захисту: II
Стандартний: EN 388:2016
матеріал: нейлон зі спандексом, нітрил (ручка покрита спіненим нітрилом з додатковими нітриловими точками)
Стійкість до проколів: 1
Стійкість до порізів: x
Стійкість до порізів: 1
Стійкість до розриву: 3
Стійкість до стирання: 4
Пари: 1
Рукавички захисні робочі з нейлону темно-сірого кольору з додаванням спандекса, покритого в захватній частині спіненим нітрилом чорного кольору з нітриловою точкою.
Додатковою перевагою нітрилу є стійкість до бензину, дизельного палива, парафіну, розчинників, мастильних матеріалів тощо.
Безшовна конструкція з високоякісного нейлону — це підвищена стійкість до розриву та збереження гнучкості протягом тривалого часу.
Маленький 15-грамовий стібок, тобто 15 стібків на дюйм, є меншою вагою та навіть кращим зчепленням з рукою. Нітрилове протиковзке вимовлення посилює зчеплення та впевненість у утриманні сухих предметів.
Відливна частина: покрита спіненим нітрилом з додатковим фільтром з нітрилових крапок, зовнішня частина: нейлон з додаванням спандексу: гнучка манжета
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Матеріал | Нітрил |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна Пожодження | CN |
- Ціна: 166 ₴




